Nieuws

Jeugd Sponsor Actie begint weer!

Jeugd Sponsor Actie begint weer!

HHCombi vraagt iedereen: spaar Jeugd Sponsor Munten voor onze club!

De bedoeling is om dit via de opbrengst van de Poiesz Jeugd Sponsor Actie te realiseren. Wij moedigen mensen daarom aan om hun boodschappen te doen bij Poiesz en Jeugd Sponsor Munten te sparen. Door de munten in de koker te stoppen van HHCombi bij de Poiesz supermarkt in Beilen helpt u al mee.

Hoe meer Jeugd Sponsor Munten in de koker worden gestopt van HHCombi, hoe meer sponsorgeld aan het eind van de actie door Poiesz supermarkten wordt uitgekeerd. Het sponsorgeld komt ten goede aan de jeugd van onze vereniging.

Jeugd Sponsor Munten krijgt u gratis bij de kassa van alle Poiesz supermarkten. De koker voor de Jeugd Sponsor Munten van HHCombi is te vinden bij de Poiesz supermarkt in Beilen. De Jeugd Sponsor Actie loopt van maandag 11 februari t/m 7 april 2019 bij Poiesz supermarkten.

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen