Nieuws

Spaar Jeugd Sponsor Munten voor onze club!

Spaar Jeugd Sponsor Munten voor onze club!

Wij moedigen mensen daarom aan om hun boodschappen te doen bij Poiesz en Jeugd Sponsor Munten te sparen. Door de munten in de koker te stoppen van HHCombi bij de Poiesz supermarkt in Beilen helpt u al mee. Hoe meer Jeugd Sponsor Munten in de koker worden gestopt van HHCombi, hoe meer sponsorgeld aan het eind van de actie door Poiesz supermarkten wordt uitgekeerd. Het sponsorgeld komt ten goede aan de jeugd van onze vereniging. Jeugd Sponsor Munten krijgt u gratis bij de kassa van alle Poiesz supermarkten. De koker voor de Jeugd Sponsor Munten van HHCombi is te vinden bij de Poiesz supermarkt in Beilen. De Jeugd Sponsor Actie loopt van maandag 12 februari t/m 8 april 2018 bij Poiesz supermarkten. Let op! Als je op onderstaande Facebooklink klikt, maakt onze vereniging kans op 500 JSA munten! Dus doen!

Win 500 Jeugd Sponsor Munten via de Facebook stemactie!

! OPGELET IEDEREEN ! Vraag je buurvrouw, ouders, opa’s, oma’s, ooms en tantes om te stemmen op HHCombi via de Facebook pagina van Poiesz supermarkten. De 50 verenigingen met de meeste stemmen aan het eind van de Jeugd Sponsor Actie krijgen 500 sponsormunten extra! Dat is natuurlijk een enorme boost voor onze vereniging. Iedereen die stemt maakt bovendien kans op Poiesz waardebonnen. Stemmen kan vanaf 12 februari a.s.

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen