Nieuws
Padelbanen bijna klaar!
De padelbanen zijn bijna klaar! We zijn nu bezig met het aanleggen van de bestrating, bankjes en groenvoorziening. Een beperkte groep leden zal binnenkort op uitnodiging van de werkgroep de padelbanen inspelen, zodat onvolkomenheden gesignaleerd en gemeld worden bij de leverancier.
Op de webpagina van de afdeling Tennis is het proces in beeld gebracht. Komende week volgt de datum van de officiële opening en instuif. Alle leden ontvangen een nieuwsbrief over de eerste reeks van vijf padellessen die start op 11 november 2026.
Wat er aan vooraf ging:
In het Beleidsplan 2023-2027 van HHCombi is de koers van de vereniging beschreven. “Sámen staan we ervoor om onze leefomgeving duurzamer te maken.’’ HHCombi merkt dat sommige aangeboden sporten binnen de omnisportvereniging minder in trek zijn en wil met de tijd meegaan door - met behoud van het goede - een ander aanbod en meer populaire sporten te introduceren voor een breed publiek. Eind 2023 is de werkgroep padel gestart met een haalbaarheidsonderzoek naar het realiseren van twee padelbanen. Dat onderzoek bestond uit twee onderdelen: akoestisch onderzoek en draagvlak onder leden HHCombi en omwonenden. Het akoestisch onderzoek heeft een positief resultaat. De meerderheid van de leden die hebben gereageerd op een enquête vinden het een goed idee. De omwonenden en leden zijn meegenomen in de verkenning en de resultaten van het akoestisch onderzoek en hebben geen bezwaar. HHCombi heeft de omgevingsvergunning en financiële middelen geregeld en de leden hebben op de ALV ingestemd met het realiseren van dit project.
De aanleg van de padelbanen is mede mogelijk gemaakt door de Europese Unie (SNN/Leader) en aangevuld met een financiële bijdrage van de gemeente Midden-Drenthe, BOSA (ministerie VWS), Rabobank en lokale ondernemers.
De werkgroep padel:
Robert Eising, Emiel de Groot, Henk Oldenkamp, Jan Oostenbrink, Janny Huizing en Titia Kootstra
Reacties
Log in om de reacties te lezen en te plaatsen