Trainingstijden


Trainingstijden zondag selectie 2026 - 2027

TeamHoofd-TrainerTijdAccomodatie
DinsdagSelectieErwin en Aloys Oostenbrink20.00 - 21.30Hijken (even) / Hooghalen (oneven)

Overige seniorenJulian Otten en Bjorn Oostenbrink


18+1Yaniek Wever en Daan van der Leur

DonderdagSelectieErwin en Aloys Oostenbrink20.00 - 21.30Hijken (even) / Hooghalen (oneven)

Overige seniorenJulian Otten en Bjorn Oostenbrink



Trainingstijden Jeugd 2026 - 2027


Team

Trainer

Tijd

Accomodatie






Dinsdag

O9

Maarten van Es

18-30 - 19.30

Hooghalen (even) / Hijken (oneven)


O10

Bert Doornbos

18.30 - 19.30

Hooghalen (even) / Hijken (oneven)


O12

Sten Oostenbrink + Robert Eising

18.30 - 19.30

Hooghalen (oneven) / Hijken (even)


O14

Guus Mulder + Robert Eising

18.30 - 19.30Hooghalen (oneven) / Hijken (even)






Donderdag

O9

Maarten van Es

18-30 - 19.30

Hooghalen (even) / Hijken (oneven)


O10

Bert Doornbos

18.30 - 19.30

Hooghalen (even) / Hijken (oneven)


O12

Sten Oostenbrink + Robert Eising

18.30 - 19.30

Hooghalen (oneven) / Hijken (even)


O14

Guus Mulder + Robert Eising18.30 - 19.30Hooghalen (oneven) / Hijken (even)
Trainingstijden Senioren 2026 - 2027

TeamTrainerTijdAccomodatie
MaandagDamesLars Hendriks
Robert Jan Pomp
Henk Jan Boers
20.00 - 21.130Hijken (even) / Hooghalen (oneven)
DonderdagOverige senioren
20.00 - 21.30Hijken (even) / Hooghalen (oneven)